środa, 31 sierpnia 2016

Autor godny polecenia:

                          IZABELLA FRĄCZYK
Izabella to jedna z moich ulubionych autorek.
To pisarka,żona,matka,zapalona fanka motoryzacji,współautorka bloga Świeżo Napisane i właścicielka fantastycznych zwierzaków.Do tego piękna kobieta która zna swoją wartość.(Nie dziwmy się wiec jej popularności na Facebooku wśród amerykańskich,i nie tylko - żołnierzy,lekarzy ;) )
Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku.Pierwszą powieścią były "Pokręcone losy Klary" które właśnie zostały ponownie wydane pod nowym tytułem-"Szczęście w nieszczęściu" i co przyznaję mają cudowną okładkę :)
Kolejną książką były"Kobiety z odzysku" - do tej pory mój ulubiony egzemplarz z książek Izabelli.
Inne tytuły to "Koniec świata","Jak u siebie" "Siostra mojej siostry","Dziś jak kiedyś" i najnowszy"Do trzech razy sztuka".
W książkach autorstwa Izabella Frączyk -Grupa fanów Fb. odnajdziemy nie tylko świetny dowcip,dużą dawkę humoru i perypetii.Znajdziemy tam historie które poruszą do głębi.Znajdziemy tam losy nas samych,znajomych nam osób.A co za tym idzie znajdziemy pocieszenie i nadzieję.
Izabella Frączyk ma bardzo lekkie pióro co widać na jej facebookowych wpisach.Gdzie ze zwyczajnych rzeczy tworzy świetne historyjki.A oferta sprzedaży auta bije rekordy wyświetleń swym opisem aukcji ;)
Osoby które zachęca ten wpis zapraszam również na stronę autorki
.
Izabella Frączyk

Znajdziecie tam m.in.fragmenty jej powieści,wywiady których udzieliła a także ciekawe informacje .


*Zdjęcie zaczerpnięte z internetu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz