poniedziałek, 3 grudnia 2018

Zapowiedź PATRONAT "Dziewczyna z warkoczem" Agnieszka Jordan-Gondorek

                                  "DZIEWCZYNA Z WARKOCZEM"
                                            Autor : Agnieszka Jordan-Gondorek
                                                       Wydawnictwo : Replika
Cześć.
Dziś uchylam rąbka tajemnicy premiery styczniowej, czyli debiutanckiej powieści którą mam zaszczyt objąć patronatem - "Dziewczyny z warkoczem" Agnieszki Jordan-Gondorek.


Kilka słów o autorce:

Agnieszka Jordan-Gondorek, nowosolanka z wykształcenia ekonomistka i anglistka, z zawodu pracownik działu logistyki. Dzieli swój czas między rodzinę, pracę i pasję, jaką jest czytanie książek. Od lat związana z forum literackim WeryfikatoriuM, postanowiła zaryzykować i spełnić marzenie o zostaniu pisarką. Zodiakalny Skorpion, który nieustannie dąży do perfekcji.

Z moich obserwacji:

Cudowna, ciepła, pełna humoru i wrażliwości kobieta. Zakochana w synu mama, wielbicielka zwierząt - właścicielka pięknej kotki Luny. Kocha też wszystko co związane z Japonią- jej kulturę, smaki, zabytki, filmy, literaturę i muzykę.


A o książce :
--------------------------
Czy rozwód może okazać się najlepszą rzeczą, jaka spotyka kobietę?
Krystyna Hrynkiewicz jest pewna, że jej świat się zawalił. Mąż, z którym od lat starali się o dziecko, pewnego dnia radośnie oświadcza, że zostanie tatusiem. Problem w tym, że mamusią nie jest Krystyna, tylko sprzedawczyni z mięsnego.

Zrozpaczona Krystyna tylko dzięki ratunkowi przystojnego nieznajomego cudem unika śmierci pod kołami samochodu, nawet nie przeczuwając, że właśnie otwiera się nowy rozdział jej życia. Dla niej samej symbolicznym początkiem ma być wizyta w salonie fryzjerskim i pozbycie się długiego warkocza. Jakież jest jej zdziwienie, gdy zamiast znajomej fryzjerki w drzwiach wita ją spotkany wcześniej przystojny nieznajomy.
(Opis okładkowy)

-------------------------
       PREMIERA JUŻ 14 STYCZNIA 2019 NAKŁADEM WYDAWNICTWA REPLIKA <3

2 komentarze:

  1. Nie do końca moje klimaty, ale gratuluję patronatu <3 :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję :) I mam nadzieję że znajdziesz u mnie czasem coś dla siebie <3

    OdpowiedzUsuń