czwartek, 27 października 2016

Misja "Targi Książki w Krakowie 2016"
Czyli jak bloger wybiera się na swoje pierwsze "branżowe"targi w życiu.

Plan był już dawno.Ale w tym roku powiedziałam sobie-MUSZĘ!!!
Więc zaczęłam działać.Hotel zaklepałam już z półtorej miesiąca temu.A co...nie ucieknie ;)Bilety kupione sztuk dwie.Początkowo jeden miał być dla mnie drugi dla małża(był niecny plan zrobić z niego Sponsora nr1 :P jednak... chyba się wywinie bo zamiast niego biorę siostrę.A on zostanie moim szoferem:)
A będąc przy biletach..okazało się że jako bloger książkowy po rejestracji na stronie targów mam bezpłatny wstęp na wszystkie 4 dni.Małe a cieszy ;)
Następnym krokiem było wybranie pisarzy
 których koniecznie chcę odwiedzić w sobotę-bo ten dzień przeznaczamy na szaleństwa.I tu mały smuteczek że nie wszyscy moi ulubieńcy wtedy będą :(
Lista zrobiona wraz z godzinami i numerami stoisk.
Kolejny punkt to wydrukowanie ściągi do zwiedzania czyli planu hal.I tu totalna wtopa.Wydrukowałam a jakże ,w pięknych kolorach nawet ;)))Szukam stoisk...i kurcze pieczone! co jest grane ,albo tak spisałam albo już całkiem ślepa jestem... Paczę,paczę.... i widzę!!! Mam plan..ale z roku 2013 :P Dobrze że zauważyłam przed wyjazdem :D Ale już naprawione niedopatrzenie(delikatnie mówiąc).
I teraz..czekamy na sobotę..Drogie autorki..nie mogę się doczekać tego święta.Moja towarzyszka również...
Do zobaczenia Magdalena Witkiewicz,Augusta Docher , Krystyna Mirek,Aga Lingas-Łoniewska, Agata Czykierda -Grabowska , Natasza Socha..... :)

P.s. Oczekujcie na relację z tego wydarzenia ;)Już niebawem :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz