poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Zapowiedź książki "Konkurs na żonę" Beaty Majewskiej

 "Konkurs na żonę" Beata MajewskaWitam Was poniedziałkowo z dobrą książką :)

Dziś na dobry początek tygodnia (bo będzie dobry!!!) przedstawiam Wam zapowiedź jednej z książek na które bardzo czekam, czyli "Konkurs na żonę" Beaty Majewskiej.
Sama okładka prezentuje się przesłodko, i niezwykle romantycznie. A tytuł wskazuje na to że będzie się tam działo ;)

Ale najpierw kilka słów o samej autorce.
Beata Majewska to kolejny pseudonim Beaty Głąb.
Wcześniej autorka wydała trzy powieści pod pseudonimem Augusta Docher.
Debiutanckie "Eperu", nakładem wydawnictwa BIS początkujące cykl Wędrowcy, następnie "Anatomia uległości" wydana przez wydawnictwo Lucky, oraz drugi tom Wędrowców czyli "Habbatum". Wszystkie te książki zostały bardzo ciepło przyjęte przez czytelników w przeróżnym wieku. Bo przecież Wędrowcy kierowani są głównie do młodzieży, a Anatomia już do czytelników 18+. 
Sama autorka jest jak myślę, i co mnie cieszy "uzależniona od pisania" i niebawem na rynku będą się pojawiać kolejne jej "dzieci", w tym "Bilet do szczęścia", "Kryształowe serca", oraz finałowy tom Wędrowców - "Batawe".
Prywatnie, jak sama mówi o sobie, jest mamą,żoną,córką i siostrą.
Do tego plastyczką, księgową, manicurzystką i pisarką.
Ogrodniczką, kurą domową i bizneswoman.
Polką, Ślązaczką.
Tradycjonalistką modyfikowaną.
Ale przede wszystkim kobietą z krwi i kości.
Znajdziecie ją m.in na grupie fanowskiej ➽ Augusta Docher - lubię to!
i stronie ➽ Augusta Docher vel Beata Majewska
Opis z okładki książki "Konkurs na żonę" wygląda bardzo zachęcająco a przedstawiam go poniżej :)
Młody prawnik z Krakowa, Hugo Hajdukiewicz, planuje jak najszybciej zmienić stan cywilny. Założenie rodziny przed trzydziestymi urodzinami to warunek narzucony mu w testamencie przez wuja. W poszukiwaniu idealnej kandydatki pomysłowy biznesmen wprowadza w życie plan „Żona”. Wkrótce poznaje młodziutką, nieśmiałą studentkę. Niedomyślająca się niczego dziewczyna szybko ulega urokowi przystojnego mężczyzny. Jednak misternie przygotowany plan matrymonialny niespodziewanie wymyka się spod kontroli…

A rekomendacje najpoczytniejszych polskich pisarek sama mówią za siebie !

"Historia rodem z amerykańskiej komedii romantycznej. Książka miejscami zabawna, a także słodko-gorzka, którą czyta się z prawdziwą przyjemnością. Jest to doskonała lektura dla wszystkich tych, którzy lubią opowieści o miłości z całą plejadą niebanalnych bohaterów. Warto przeczytać!" - Agnieszka Lingas-Łoniewska,  ( autorka m.in."Zakręty losu". " Bez przebaczenia" "Skazani na ból" )
                                                                    ***
"Zaskakująca i emocjonująca lektura, od której nie sposób się oderwać. Beata Majewska skradła moje serce, a bohaterowie tej powieści zostaną w mej pamięci na długo. Serdecznie polecam!" - K.N. Haner, autorka serii o Morfeuszu i powieści "Na szczycie"
                                                                    ***

"Powieść pełna intryg, emocji i misternych splotów akcji. Książka o miłości, przyjaźni i więzach rodzinnych – o tym, co w życiu cenne i ważne. Dostarczy czytelnikowi całej gamy wrażeń – od śmiechu po łzy." Małgorzata Garkowska, pisarka, autorka powieści "Układanka z uczuć".
                                                                    ***
"Konkurs na żonę rozbudza ciekawość intrygującym tytułem i subtelną okładką. Ta piękna powieść o najistotniejszych aspektach życia pozostawia po sobie ślad w duszy, nie pozwalając wyrzucić się z pamięci. Polecam serdecznie miłośnikom dobrej literatury." Hanna Greń, autorka powieści kryminalnych i obyczajowych.(M.in "Cynamonowe dziewczyny" , "Cień sprzedawcy snów")

Osobiście jako fanka Beatki, która zna wszystkie jej wydane powieści i bardzo je ceni, czekam z niecierpliwością na nową powieść, która jak czuję znów jest inna od wszystkich poprzednich.Autorka nie daje się zaszufladkować w jednym rodzaju literatury i wciąż próbuje (z powodzeniem!) sił w kolejnych .

Książka wydana nakładem Publicat S.A. Grupa Wydawnicza wydawnictwo Książnica. A premiera 10 maja czyli... za 16 dni :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz